Austria Angla Odzież Ne sort Oryginał prosto z Tira

Dodane przez Basia (Firma), Czwartek, 15 Marzec, 2018  14:52

Opis oferty:

Odzież Nie sort Austria to wspaniały produkt który od 13 lat jest przez Nas piastowany .
Wszystkie źródła w Austrii stare i nowo wyrastające , zawsze sprawdzamy ale tylko to jedno sprostało naszym wymaganiom względem jakości Dla Naszych stałych i zaufanych odbiorców .
To świetny i różnorodny produkt posiada odzież obuwie ,torebki, paski , turystyczne akcesoria odzieżowe oraz ładną i w naszych rozmiarach pościelową odzież .
Sporo dużych rozmiarów można w niej znaleźć . Sporo też trafia się męskiego asortymentu który dziś jest rozchwytywany . A także dziecięca odzież , i sporo fajnej turystyki górskiej zarówno zimowej jak i przejściowej . To towar który pozwoli zadowolić szerokie grono konsumentów . A uczciwe i sprawdzone źródło od lat pozwala na spełnienie oczekiwań Naszych klientów
Dostawy są co trzy tygodnie o Terminie każdej z nich powiadamiamy sms -em Naszych klientów i sprzedaż odbywa się na zewnątrz prosto z Tita za koleją według listy zapisanych klientów . Cena to 4.10 zł za kg Brutto Minimum 100 kg
Nigdy nie pozwalamy żadnemu z klientów wybierać czy grzebać w workach z towarem jest on pakowany przez załogę hurtowni za koleją bez wyjątków .

Odzież Niemiec Nie sort to bardzo zbliżony asortyment do Austrii jednakże jest nieco specyficzny ma dużo większą ilość odpadu , natomiast zawiera nieco więcej i tak zwanej Cremy i w bardziej spektakularnych Marek ( firmowej drogiej odzieży )
cena jego to 3.90 zł Brutto a zasady dokładnie takie same jak przy Austrii.

Odzież Nie sort Anglia Cash For Cloutths ( C4C )
to produkt od roku sprowadzany z nowego źródła na bardzo zbliżonym do siebie poziomie . Zawiera sporo odzieży dziecięcej , mnóstwo modnej i bardzo wartościowej cremy , Świetne Angielskie firmy bardzo ciekawe wzory odzieży . I stosunkowo do ceny nie wielka ilość odrzutu . Towar sprzedawany jest na Big Bagi bo w takiej formie jest importowany . W środku znajdują się mniejsze reklamówki .
Możemy w nim znaleźć świetne znane Marki odzieżowe jak New Look , Goorge , Top Shop , Promod , atmosfere i wiele wiele więcej .
Cena 7.9 Netto / kg plus 23 % Vat

O wszystkich naszych dostawach powiadamy naszych klientów

Oraz Anglia Return Palety -70 % wartości rynkowej Mega cena
A także Bric Oryginał Palety prosto z Anglii ( dekoracje Fajans Porcelana antyk elektronika zabawka biżuteria ) Sprawdzone uczciwe źródło
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Wyświetleń oferty: 18
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie