Austria Angla Odzież Ne sort Oryginał prosto z Tira

Dodane: Poniedziałek, 01 Październik, 2018  15:11
  • Hurt i handel
  • Cena: 4 zł

Opis oferty:

Odzież Nie sort Austria to wspaniały produkt który od 13 lat jest przez Nas piastowany .
Wszystkie źródła w Austrii stare i nowo wyrastające , zawsze sprawdzamy ale tylko to jedno sprostało naszym wymaganiom względem jakości Dla Naszych stałych i zaufanych odbiorców .
To świetny i różnorodny produkt posiada odzież obuwie ,torebki, paski , turystyczne akcesoria odzieżowe oraz ładną i w naszych rozmiarach pościelową odzież .
Sporo dużych rozmiarów można w niej znaleźć . Sporo też trafia się męskiego asortymentu który dziś jest rozchwytywany . A także dziecięca odzież , i sporo fajnej turystyki górskiej zarówno zimowej jak i przejściowej . To towar który pozwoli zadowolić szerokie grono konsumentów . A uczciwe i sprawdzone źródło od lat pozwala na spełnienie oczekiwań Naszych klientów
Dostawy są co trzy tygodnie o Terminie każdej z nich powiadamiamy sms -em Naszych klientów i sprzedaż odbywa się na zewnątrz prosto z Tita za koleją według listy zapisanych klientów . Cena to 4.10 zł za kg Brutto Minimum 100 kg
Nigdy nie pozwalamy żadnemu z klientów wybierać czy grzebać w workach z towarem jest on pakowany przez załogę hurtowni za koleją bez wyjątków .

Posiadamy zarówno fantastyczny produkt Bric Miix z Anglii
czyli porcelana , glinki, figurki, antyki, obrazy, artykuły dekoracyjne i domowe , lustra , ramki na zdjęcia , mała elektronika , biżuteria ,zabawka, mosiądze, i wiele więcej .
Pakowana w oryginalny sposób tak jak ją przynoszona d skupu w kartonach walizkach plastikach . Sprzedawana na całe palety po 5,10 zł netto lub na 100 kg minimum za koleją podawana z palety .


O wszystkich naszych dostawach powiadamy naszych klientów

Oraz Anglia Return Palety -70 % wartości rynkowej Mega cena
A także Bric Oryginał Palety prosto z Anglii ( dekoracje Fajans Porcelana antyk elektronika zabawka biżuteria ) Sprawdzone uczciwe źródło

Gabros.pl
Znajdź nas na facebooku
tel 664040808 664 - pokaż numer telefonu - i 881966559 881 - pokaż numer telefonu -
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Przemyśl
Basia
Na Lento.pl od 22 kwi 2016
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie