geotrack explorer NEW GM PRO

Dodane: Wtorek, 14 Styczeń, 2020  07:42
  • Kategoria: Maszyny Budowlane i Rolnicze / Pozostałe
  • Stan techniczny:Nieuszkodzony
  • Stan:Nowe
  • Cena: 5 150 zł

Opis oferty:

geotrack explorer NEW
Nowa generacja systemów jazdy równoległej o doskonałych osiągach, zapewniających dokładność przejścia 15 cm od rzędu do rzędu.
Z możliwością osiągnięcia centymetrowej dokładności RTK.
Łatwe w użyciu narzędzie do siewu, ochrony roślin, nawożenia i opryskiwania. Zaktualizowane funkcje nowego systemu i ogromne możliwości rozwoju firmy i oszczędności kosztów.

Absolutnie nowe urządzenie i oprogramowanie, zapewniające wyjątkowe możliwości ułatwienia pracy. Jeszcze bardziej technologiczne narzędzie do wykonywania codziennych prac w terenie. Nowe, intuicyjne menu znacznie ułatwia pracę z urządzeniem. Korzystaj z aplikacji GeoMetr lub wybieraj spośród setek tysięcy aplikacji w Google Play.

System GeoTrack Explorer NEW oparty jest na chronionym wyświetlaczu przed kurzem i wilgocią, o przekątnej 7 cali (17,8 cm). Zawiera niezawodne, odporne na wibracje mocowanie i stację dokującą dla maksymalnego komfortu. Dostępne złącza RS232 do podłączania urządzeń zewnętrznych, takich jak automatyczne sterowanie i moduł sterowania opryskiwaczem. Informacje są wyświetlane na szczególnie jasnym ekranie, który dobrze odczytuje nawet w jasny słoneczny dzień. Wysoka rozdzielczość ekranu pozwala zobaczyć wyraźniejszy obraz. Dostępny jest tryb nocny, wygodny dla wzroku.

Odkryj ogromny potencjał dzięki możliwościom online platformy internetowej Agroprofil. Geotrack Explorer NEW jest to twoje spersonalizowane urządzenie. Zaloguj się za pomocą swojego konta osobistego w systemie Agroprofil i uzyskaj bezpieczny dostęp do swoich pól i planów prac na sezon. Planuj swoją pracę i monitoruj twoje postępy na dowolnym urządzeniu. Zapisz etapy pracy i obserwuj, jak działają online. Automatyczna synchronizacja w obecności dostępnej sieci internetowej za pośrednictwem Wi-Fi lub sieci komórkowej. GeoTrack Explorer NEW jest to pierwsze urządzenie na świecie, które posiada taką funkcjonalność.

Najwyższą dokładność zapewnia technologia GLIDE do stosowania w maszynach rolniczych, gdzie pozycjonowanie względne ma kluczowe znaczenie. System może działać bez stacji bazowej i opłaty abonamentowej. Odbiór sygnału korekcyjnego EGNOS, WAAS, MSAS. Możliwość aktualizacji przed otrzymaniem sygnału GLONASS (DGNSS). Dokładność systemu jazdy równoległej od przejścia do przejścia na poziomie 15-20 cm.
Wytrina: https://gm-explorer.com/pl/
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Przemyśl
Yurij
Odpowiada szybko
Na Lento.pl od 22 wrz 2015
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń