Magia,Czary,Uroki,Zaklęcia Miłosne.Wróżka Sofia Morrigan.

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Poniedziałek, 19 Listopad, 2018  21:11
  • Pozostałe usługi

Opis oferty:

Los przywiódł Cię do mnie, ponieważ ma coś szczególnie ważnego dla Ciebie,chce coś Ci podpowiedzieć,zakomunikować,poradzić,pomóc rozwiązać jakiś problem, trudną sytuację,coś uratować zanim będzie za późno.Nie bez powodu natknęłaś się na ten anons i tekst. Nie bez powodu go czytasz.
Trafiłaś do mnie bo widocznie jestem w stanie Ci pomóc, bo widocznie potrzebujesz pomocy,bo jej tak naprawdę szukasz i oczekujesz.Odnaleźć właściwą drogę,uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania, a także uwolnić od blokady ciążących Ci problemów. Od dawna zajmuję się magią,rytuałami,wróżbami,psychologią i ezoteryką.
Od wielu lat używam kart Tarota . Przy ich pomocy pomagam ludziom podejmować właściwe decyzje, uzdrawiać istniejące związki. Opisuję sytuacje, w jakiej znajdujemy się obecnie, przewiduje najbliższą i dalszą przyszłość oraz określam kierunek drogi,którą powinniśmy podążać. Jestem nieocenionym drogowskazem. Od zawsze miałam swego rodzaju dar, więź łączącą mnie ze światem niematerialnym, intuicja pozwala mi przewidzieć wiele rzeczy i zdarzeń, oraz im zapobiegać. Pomogłam już wielu ludziom, każdy z nich znajdował się w trudnej sytuacji.MAGIA MIŁOSNA, RYTUAŁY MIŁOSNE NA ZAMÓWIENIE

Rutuały miłosne na ożywienie miłości w aktualnym związku, wzbudzenie miłości, w celu znalezienia miłości,a także rytuały na osłabianie barier i przeszkód w związku, afirmacja zakorzeniająca się w podświadomości obiektu westchnień, rytuały całoroczne pt ''Węzeł miłości'' w celu odzyskania ukochanej osoby, przyciągnięcie drugiej połowy

Od dawna poświęcam mój czas dla osób zakochanych, które przez własne błędy, czynniki z zewnątrz lub złe energie utraciły ukochaną osobę. Innym kierunkiem mojej praktyki są osoby samotne, które od lat bezskutecznie szukają miłości. Każdego dnia otrzymuję listy z prośbą o pomoc. Każda sytuacja jest inna, gdyż każdy człowiek jest indywidualistą i to, co tworzy może być podobne, ale nigdy nie jest takie samo a każda miłość jest inna i niepowtarzalna. Wiem, że otrzymałam te nadprzyrodzone właściwości i nadzwyczajną moc by pomagać innym.Kontakt,Analizy,Porady,Wróżby Bezpłatnie na e-mail.

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Przemyśl
Sofia-Morrigan
Na Lento.pl od 22 maj 2015
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie